Ahoj, já jsem Gábina. Nemám v oblibě batikovaný sukně a menstruační náušnice a i přesto organizuju kurzy osobního rozvoje. Šokující, já vim. Jsem perfekcionalistka v doživotním léčení a učím se neschovávat svůj strach za sarkasmus.
 
Většinu svého života jsem pracovala jako manažerka v korporacích: kostýmky, porady, ostré lokty a práce do půlnoci. Znáte to. Do esoterické bohyně mám daleko. Znám mnoho podobných žen - takových, které by se rády rozvíjely a pracovaly na sobě, ale mají strach, že jakmile pojedou na nějaký kurz osobního rozvoje, budou tam tančit kolem ohně a žehnat svému ženskému lůnu.

Tak jsem založila Pathu (v sanskrtu to znamená cesta) a začala jsem organizovat kurzy, které jdou do hloubky a jsou o poznání sebe sama bez toho esoterického patosu.
 
Prošla jsem více než 30 kurzy osobního rozvoje a vybrala jsem moudré, zkušené a lidské lektory, za které dám ruku do ohně. A jelikož jsem sama introvert, pořádám kurzy, na kterých se lidé cítí bezpečně. Vše je nastavené tak, abyste mohli klidně přemýšlet, hledat, a nic vás nerušilo. Protože tohle očekávám od dobrého kurzu já.

Kdybyste to měli podobně, dejte mi vědět. Budu se těšit, Gábina