Náš tým

Jste ve správných rukách. Vašimi průvodci jsou zkušení lidé.

Gabriela Wolfová

organizace a řízení akcí

Táňa Brodská

intuitivně kombinuje moudrost zdravého selského rozumu a moderních psychologických metod

Marie Madeira Nováková

terapie, šamanské techniky, zvuky bubnu

Zuzana Klingrová

jóga, práce s tělem, jógová terapie

Kalman Horvát

jedinečnost, podnikání podle buddhistických principů

Gabriela Wolfová

Zaměření: organizace a řízení akcí
Vzdělání a praxe: MBA se zaměřením na lidské zdroje a marketing. Event managementu a public relations se věnovala na různých pozicích v korporátním a agenturním prostředí více než 15 let.

Ahoj, já jsem Gábina. Nemám v oblibě batikovaný sukně a menstruační náušnice a i přesto organizuju kurzy osobního rozvoje. Šokující, já vim. Jsem perfekcionalistka v doživotním léčení a učím se neschovávat svůj strach za sarkasmus.
 
Většinu svého života jsem pracovala jako manažerka v korporacích: kostýmky, porady, ostré lokty a práce do půlnoci. Znáte to. Do esoterické bohyně mám daleko. Znám mnoho podobných žen - takových, které by se rády rozvíjely a pracovaly na sobě, ale mají strach, že jakmile pojedou na nějaký kurz osobního rozvoje, budou tam tančit kolem ohně a žehnat svému ženskému lůnu.

Tak jsem založila Pathu (v sanskrtu to znamená cesta) a začala jsem organizovat kurzy, které jdou do hloubky a jsou o poznání sebe sama bez toho esoterického patosu. A jelikož jsem sama introvert, pořádám kurzy, na kterých se lidé cítí bezpečně. Vše je nastavené tak, abyste mohli klidně přemýšlet, hledat, a nic vás nerušilo. Protože tohle očekávám od dobrého kurzu já.

Kdybyste to měli podobně, dejte mi vědět. Budu se těšit, Gábina

Zpět nahoru

Táňa Brodská

Zaměření: intuitivně kombinuje moudrost zdravého selského rozumu a moderních psychologických metod
Vzdělání a praxe: dojička krav, vystudovala Sociální patologii a prevenci, Sociální pedagogiku, Etopedii (poruchy chování), kineziologii, konstelace, psychosomatiku. Cennou praxi získala v roli matky, macechy, manželky a exmanželky.
O Táně řekla:Táňa je pro mě představitelka hraniční terapie. Velká žena, která stráží hranice každého z nás.“ MUDr Helena Máslová, psychogynekoložka a majitelka Centra psychosomatické péče v Praze     
Aktuální kurzy: 
Hodná holka

Táňa pracuje jako terapeut, lektor a etoped. Tím, že byla v živote často sama, se naučila být sama sebou a dnes je konečně sama se sebou spokojená. Díky těmto zkušenostem provází své klienty skrze obtížné úseky jejich životních cest. Sám život ji neustále učí, obohacuje, dává i bere. Její oblíbené motto zní: „Jsem věrná sama sobě."      

Zažijete s ní 

 • Překvapení, sílu, životní moudrost, humor, soucit, porozumění, přijetí a podporu. 
 • Jiný úhel pohledu na vaši minulost – proto aby mohl člověk sklízet plody života, je užitečné si život nejprve zvorat, pořádně pohnojit, pak zasít a sklízet plody.  
 • Změnu - pro její dosažení vám namíchá jedinečný výživný koktejl podle vaší aktuální chuti.   
 • Kurzy komunikace, asertivity, řešení konfliktů, konstelační semináře (finance, zdraví, spokojenost).


Podléhá momentálním impulsům, které následuje. Mezi její oblíbené knihy patří Ženy, které běhaly s vlky od Clarissy Pinkoly Estés, Návrat k lásce od Marianne Williamson, Buď dobrý sám k sobě a Moc nad bezmocí od Anselma Grüna.    

Zpět nahoru

Marie Madeira Nováková

Zaměření: terapie, šamanské techniky, zvuky bubnu
Vzdělání a praxe: výcvik v systemické rodinné terapii a v technikách One Brain, Spiritual Response Therapy, zasvěcení do Reiki a Shambally. 20 + let terapeutické praxe.
O Marii řekla: Marii znám více než 10 let. Fascinuje mě její energie, čistota, hloubka a schopnost druhé nenásilně nasměrovat. Pouhé pomyšlení na mi mi dělá dobře u srdce." Libuše Roztočilová, Praha - východ
Aktuální kurzy: 
Živly v nás - navazující

Marie vystudovala obor Sociální práce. Základy svého psychologického vzdělání rozšiřuje po celý život. V současnosti se učí pod vedením Ladislavy Paterko-Sůvové.

Zažijete s ní

 • Šamanské techniky a zvuky bubnu, skrze které vede své klienty.
 • Sebepoznávací programy publikované v jejich 2 inspirativních knihách – „Ježíšku, přines mámě punčocháče - 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách“ a nově v knize „Velryba a muži nové doby“.
 • Terapeutická sezení v její vlastní praxi. Velmi ráda tam vítá lidi, kteří mají odvahu hledat svou cestu a jsou k sobě upřímní.
 • Lehkost bytí a radost z práce na osobním rozvoji.          


Má dvě dospívající dcery, jejichž povahy jsou pro ni velkou inspirací. Čte detektivky, knihy Rudolfa Steinera, Drunvala Melchizedeka, Marka Pogačnika. Dobíjí ji příroda, moře, hory, kreslení, chirofonetická práce a tanec. 

Zpět nahoru

Zuzana Klingrová

Zaměření: jóga, práce s tělem, jógová terapie
Vzdělání a praxe: jógu studovala na Floridě, Londýně a v Indii. Postupně se tak seznámila s nejrůznějšími druhy jógy - Hatha jóga, Power jóga, jógová terapie, tantra jóga, kundalini jóga, jóga pro těhotné a po porodu, Yin jóga, Fly jóga, Restorative jóga, Prana Flow jóga. Józe se věnuje více než 15 let.
O Zuzce řekla: „Se Zuzkou praktikuju jógu už víc než tři roky a díky ní jsem jí opravdu propadla. Zuzka není jen předcvičující ásán, ale zná odpověď na vše, co se týká zdraví těla i duše, emocí, vztahů, ročního období, stravování, okolních vlivů, únavy či sebelásky. Je lékařem i psychologem. Každá hodina s ní dá něco v mém životě do pohybu.“ Denisa Pfauserová, herečka.
Aktuální kurzy: 
Jógou proti stresu

Zuzka je absolventkou studijní specializace sportovní management a marketing na Fakultě tělesné výchovy a sportu a ATVS Palestra. Své vědomosti si rozšířila studiem sportovních masáží, zdravotní tělesné výchovy a sportovní výživy. 


Zažijete s ní

 • Nejrůznější styly jógy - je vyhledávaným lektorem jógy všech jejích forem.
 • Jógovou terapii (boj proti civilizačním chorobám), které se věnuje od roku 2008.
 • Aktivní odpočinek - poradí, jak vhodně sportovat, správně cvičit jógu a nejlépe relaxovat.
 • Lekce jógy ve studiu Yoga Lounge, kterého je zároveň spolumajitelkou.
 • Jógové programy v Resortu Svatá Kateřina, kde působí jako programová ředitelka a vede rovněž lekce jógy.


Je majitelkou labradora, miluje croissanty, ovocné koláče, červené víno a cestování. Ve volných chvílích se nejraději věnuje (jak jinak než) józe a golfu. Její oblíbená kniha je Portnoyův komplex od Philipha Rotha.   

Zpět nahoru

Kalman Horvát

Zaměření: jedinečnost, podnikání podle buddhistických principů
Vzdělání a praxe: marketing u Setha Godina, jedinečnost u Sally Hogshead, laskavé podnikání inspirované Michaelem Roachem. 10+ let praxe s firemním koučováním a individuálním průvodcovstvím se zaměřením na ženy a malé i střední firmy.
O Kalmanovi řekla:Kalmana jako svého kouče jsem si vybrala  na našem druhém setkání. Zaujal mě svým přístupem s lidským rozměrem a bez známek ega. Od začátku mě inspiruje hledat myšlenky a cesty nikoliv JAK, ale PROČ to dělat. Se svým příběhem, buddhistickými tématy a životními hodnotami je pro mě velkým vzorem." Eva Čejková Vašková, Zakladatelka a jednatelka ŽENY s.r.o.
 

Kalman je praktický expert na jedinečnost – odhaluje talent a skrytý potenciál, nikoli dovednosti. Dovednost je dřina, talent je energie. Je také VÁŠNIVÝ REBEL. Rád porušuje nesmyslná pravidla a přináší netradiční řešení. Původním povoláním je muzikant a učitel hudby. Myslel si, že hudba je mu souzena na celý život. Ale…
Na začátku své koučovací kariéry působil v nadnárodních společnostech jako business kouč. Při své práci s klienty a partnery zohledňuje pravidla laskavého podnikání. Je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a University of Westminster v Londýně.
 

Nezažijete s ním

 • Pocit průměrnosti - odhalí váš talent a způsob jak ho otisknout v práci, podnikání a běžném životě. 
 • Nudu – bude vám klást netradiční otázky, díky kterým se posunete v životě dopředu.
 • Nalajnovaná pravidla – inteligentně je porušuje tak, aby vám pomohl dosáhnout vašich snů.
 • Přetvářku - neobléká se do role vševědoucího lektora. Na prvním mistě je člověkem. 


Trvalým zdrojem potěšení mu jsou knihy, hudba, tanec, plavání, vzdělávání a poslední dva roky MateMagika.


Podívejte se na rozhovor s Kalmanem:

Zpět nahoru