Náš tým

Jste ve správných rukách. Vašimi průvodci jsou zkušení lidé.

Gabriela Wolfová

organizace a řízení akcí

Táňa Brodská

intuitivně kombinuje moudrost zdravého selského rozumu a moderních psychologických metod

Marie Madeira Nováková

terapie, šamanské techniky, zvuky bubnu

Katka Mrugalová

jóga, práce s tělem, výživové poradenství

Zuzana Klingrová

jóga, práce s tělem, jógová terapie

Gabriela Wolfová

Zaměření: organizace a řízení akcí
Vzdělání a praxe: MBA se zaměřením na lidské zdroje a marketing. Event managementu a public relations se věnovala na různých pozicích v korporátním a agenturním prostředí více než 15 let.

Ahoj, já jsem Gábina. Nemám v oblibě batikovaný sukně a menstruační náušnice a i přesto organizuju kurzy osobního rozvoje. Šokující, já vim. Jsem perfekcionalistka v doživotním léčení a učím se neschovávat svůj strach za sarkasmus.
 
Většinu svého života jsem pracovala jako manažerka v korporacích: kostýmky, porady, ostré lokty a práce do půlnoci. Znáte to. Do esoterické bohyně mám daleko. Znám mnoho podobných žen - takových, které by se rády rozvíjely a pracovaly na sobě, ale mají strach, že jakmile pojedou na nějaký kurz osobního rozvoje, budou tam tančit kolem ohně a žehnat svému ženskému lůnu.

Tak jsem založila Pathu (v sanskrtu to znamená cesta) a začala jsem organizovat kurzy, které jdou do hloubky a jsou o poznání sebe sama bez toho esoterického patosu. A jelikož jsem sama introvert, pořádám kurzy, na kterých se lidé cítí bezpečně. Vše je nastavené tak, abyste mohli klidně přemýšlet, hledat, a nic vás nerušilo. Protože tohle očekávám od dobrého kurzu já.

Kdybyste to měli podobně, dejte mi vědět. Budu se těšit, Gábina

Zpět nahoru

Táňa Brodská

Zaměření: intuitivně kombinuje moudrost zdravého selského rozumu a moderních psychologických metod
Vzdělání a praxe: dojička krav, vystudovala Sociální patologii a prevenci, Sociální pedagogiku, Etopedii (poruchy chování), kineziologii, konstelace, psychosomatiku. Cennou praxi získala v roli matky, macechy, manželky a exmanželky.
O Táně řekla:Táňa je pro mě představitelka hraniční terapie. Velká žena, která stráží hranice každého z nás.“ MUDr Helena Máslová, psychogynekoložka a majitelka Centra psychosomatické péče v Praze     
Aktuální kurzy: 
Hodná holka

Táňa pracuje jako terapeut, lektor a etoped. Tím, že byla v živote často sama, se naučila být sama sebou a dnes je konečně sama se sebou spokojená. Díky těmto zkušenostem provází své klienty skrze obtížné úseky jejich životních cest. Sám život ji neustále učí, obohacuje, dává i bere. Její oblíbené motto zní: „Jsem věrná sama sobě."      

Zažijete s ní 

 • Překvapení, sílu, životní moudrost, humor, soucit, porozumění, přijetí a podporu. 
 • Jiný úhel pohledu na vaši minulost – proto aby mohl člověk sklízet plody života, je užitečné si život nejprve zvorat, pořádně pohnojit, pak zasít a sklízet plody.  
 • Změnu - pro její dosažení vám namíchá jedinečný výživný koktejl podle vaší aktuální chuti.   
 • Kurzy komunikace, asertivity, řešení konfliktů, konstelační semináře (finance, zdraví, spokojenost).


Podléhá momentálním impulsům, které následuje. Mezi její oblíbené knihy patří Ženy, které běhaly s vlky od Clarissy Pinkoly Estés, Návrat k lásce od Marianne Williamson, Buď dobrý sám k sobě a Moc nad bezmocí od Anselma Grüna.    

Zpět nahoru

Marie Madeira Nováková

Zaměření: terapie, šamanské techniky, zvuky bubnu
Vzdělání a praxe: výcvik v systemické rodinné terapii a v technikách One Brain, Spiritual Response Therapy, zasvěcení do Reiki a Shambally. 20 + let terapeutické praxe.
O Marii řekla: Marii znám více než 10 let. Fascinuje mě její energie, čistota, hloubka a schopnost druhé nenásilně nasměrovat. Pouhé pomyšlení na mi mi dělá dobře u srdce." Libuše Roztočilová, Praha - východ
Aktuální kurzy: 
Živly v nás - navazující

Marie vystudovala obor Sociální práce. Základy svého psychologického vzdělání rozšiřuje po celý život. V současnosti se učí pod vedením Ladislavy Paterko-Sůvové.

Zažijete s ní

 • Šamanské techniky a zvuky bubnu, skrze které vede své klienty.
 • Sebepoznávací programy publikované v jejich 2 inspirativních knihách – „Ježíšku, přines mámě punčocháče - 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách“ a nově v knize „Velryba a muži nové doby“.
 • Terapeutická sezení v její vlastní praxi. Velmi ráda tam vítá lidi, kteří mají odvahu hledat svou cestu a jsou k sobě upřímní.
 • Lehkost bytí a radost z práce na osobním rozvoji.          


Má dvě dospívající dcery, jejichž povahy jsou pro ni velkou inspirací. Čte detektivky, knihy Rudolfa Steinera, Drunvala Melchizedeka, Marka Pogačnika. Dobíjí ji příroda, moře, hory, kreslení, chirofonetická práce a tanec. 

Zpět nahoru

Katka Mrugalová

Zaměření: jóga, práce s tělem, výživové poradenství
Vzdělání a praxe: Fakulta tělesné výchovy a sportu, 2 leté studium na České škole Wellness, terapeutická jóga na FTVS, studium u Vaška Krejčíka a následně u východních učitelů při svých cestách za jógou na Srí Lance, v Nepálu, Indii a na Bali. Józe se věnuje více než 12 let.
O Katce řekl: Bylo mi 29. Měl jsem problémy s nadváhou, pohybovým aparátem, dýcháním, životosprávou, seběvědomím. Je mi 30 a mám problém s nedočkavostí na další trénink s Katkou." Pavel Kozina

 
Aktuální kurzy: 
Wheel yoga víkend

K józe ji přivedlo profesionální taneční angažmá. Tanec a intenzivní tréninky si vyžádaly hlubokou fyzickou kompenzaci, kterou jí jóga nabídla. Správné provádění ásan v přirozeném rytmu dechu vedlo k rychlé fyzické regeneraci a časem i ke zklidnění mysli. A právě spojení tělesného a duševního rozvoje ji zavedlo před více než 10 lety k její současné cestě - Vinyasa Flow józe.

Vede individuální a skupinové lekce office jógy ve firmách, které pomáhají předcházet bolestem páteře způsobených sedavým zaměstnáním. Je zakladatelkou a propagátorkou Wheel jógy v Čechách. Tuto fyzioterapeutickou pomůcku využívá ve svých hodinách jógy pro jednodušší praktikování ásán a pro trénink mobility páteře.

Ve volných chvílích se nejraději věnuje tanci, jízdě na motorce, kolečkovým bruslím, plavání a potápění, pobytu v přírodě, kulturním a společenským akcím. Její oblíbená kniha je Čtyři dohody. Je maminkou holčičky Amy, která ji svým temperamentem natolik zaměstnává, že její momentálně nejoblíbenější  činností je dát si nohy na stůl a  popíjet skleničku červeného.:-)

Zpět nahoru

Zuzana Klingrová

Zaměření: jóga, práce s tělem, jógová terapie
Vzdělání a praxe: jógu studovala na Floridě, Londýně a v Indii. Postupně se tak seznámila s nejrůznějšími druhy jógy - Hatha jóga, Power jóga, jógová terapie, tantra jóga, kundalini jóga, jóga pro těhotné a po porodu, Yin jóga, Fly jóga, Restorative jóga, Prana Flow jóga. Józe se věnuje více než 15 let.
O Zuzce řekla: „Se Zuzkou praktikuju jógu už víc než tři roky a díky ní jsem jí opravdu propadla. Zuzka není jen předcvičující ásán, ale zná odpověď na vše, co se týká zdraví těla i duše, emocí, vztahů, ročního období, stravování, okolních vlivů, únavy či sebelásky. Je lékařem i psychologem. Každá hodina s ní dá něco v mém životě do pohybu.“ Denisa Pfauserová, herečka.

Zuzka je absolventkou studijní specializace sportovní management a marketing na Fakultě tělesné výchovy a sportu a ATVS Palestra. Své vědomosti si rozšířila studiem sportovních masáží, zdravotní tělesné výchovy a sportovní výživy. 


Zažijete s ní

 • Nejrůznější styly jógy - je vyhledávaným lektorem jógy všech jejích forem.
 • Jógovou terapii (boj proti civilizačním chorobám), které se věnuje od roku 2008.
 • Aktivní odpočinek - poradí, jak vhodně sportovat, správně cvičit jógu a nejlépe relaxovat.
 • Lekce jógy ve studiu Yoga Lounge, kterého je zároveň spolumajitelkou.
 • Jógové programy v Resortu Svatá Kateřina, kde působí jako programová ředitelka a vede rovněž lekce jógy.


Je majitelkou labradora, miluje croissanty, ovocné koláče, červené víno a cestování. Ve volných chvílích se nejraději věnuje (jak jinak než) józe a golfu. Její oblíbená kniha je Portnoyův komplex od Philipha Rotha.   

Zpět nahoru