Naše lokace

Kde se potkáme na některém z našich kurzů?

Homutův statek

Tady je to jako na chalupě, jen o trochu lepší

Roubenka Písečná

Oáza klidu, pohody a bezpečí

Statek Břežany

Venkovské stavení s nezapomenutelnou atmosférou

Homutův statek

Adresa: Sedlec u Mšena č.p. 14, Kokořínsko
Popis cesty: 

z Prahy jste tu do hodiny. 

Navigace: Google Mapy

Statek rodiny Homutových z konce 18. století prošel citlivou rekonstrukcí vedenou majitelem objektu, architektem Petrem Lorencem. Novým majitelům se podařilo vytvořit penzion, v němž se potkává tradice a moderní design. Ohromí vás jednotný design a čisté linie celého prostoru, úžasný klid a pohoda. Vstřícný personál se o vás postará jako o vlastní. Ubytováni budete v jednom z devíti pokojů – dvoulůžkový, typ mezonet nebo apartmán. Pejsky ani jiná zvířata zde neubytovávají. 
 

Užijete si

  • Klid a pohodu.
  • Rozlehlou uzavřenou zahradu. 
  • Vkusný moderní interier.
  • Poctivá česká jídla.
Zpět nahoru

Roubenka Písečná

Adresa: Písečná č.p. 55, Písečná u Žamberka
Popis cesty: 

Z Prahy pojedete ve směru na Hradec Králové lehce přes dvě hodiny, z Brna pod dvě hodiny. 

Navigace: Google Mapy

Pokud hledáte klidné místo, kde si skutečně odpočinete a načerpáte sílu, roubenka Písečná je trefou do černého. Chalupa je domovem lektorky Táni Brodské a zároveň ideálním místem pro konání seminářů v komornějším prostředí.  Chalupa disponuje třemi pokoji v podkroví. V přízemí nechybí kachlová kamna, poležení na peci, útulná jídelna, v kuchyni byliny pro přípravu léčivých čajů.  Hlavní přísadou všech Tániných nápojů a pokrmů je láska<3  
Roubenka v sobě skrývá vše, co potřebujete pro dokonalý relax a pohodu. 
Obec Písečná leží necelých 60 km od Hradce Králové v malebné krajině pod magickým kopcem Žampach.

Zpět nahoru

Statek Břežany

Adresa: Břežany č.p. 14, Břežany u Rakovníka
Popis cesty: 

z Prahy doporučujeme jet po dálnici D6 směr Karlovy Vary, nikoli po dálnici směr Plzeň. Z dálnice D6 sjeďte na sjezdu 32 u Nového Strašecí a pokračujte po silnici 237 do Rakovníka. V Rakovníku jeďte směrem na Kralovice a Plzeň do obce Čistá. Za obcí Čistá se dostanete první odbočkou na levé straně do Břežan po silnici 229.

Z Plzně jeďte po silnici 27 do Kralovic. V Kralovicích odbočte na Rakovník a Kožlany na silnici 229. Za obcí Kožlany projedete údolím potoka Javornice a na kopci v ostré levotočivé zatáčce odbočíte z hlavní silnice do Břežan.

Z Mostu jeďte po silnici 27 přes Žatec do obce Jesenice. Za obcí pokračujte po silnici 2295 do Kralovic, kde odbočíte na Kožlany a dojedete až do Břežan. Statek najdete v Břežanech na levé straně návsi před kostelem.

Navigace: Google Mapy

Nově zrekonstruovaný statek z roku 1850 se nachází v malé vesničce Břežany. Obec není dotčená automobilovým provozem. V rodinném statku na vás dýchne pohoda a příjemná uvolněná atmosféra. Na statku budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí statku je i prostorná učebna a útulná jídelna s krbovými kamny. 
Obec se nachází dvacet kilometrů od města Rakovník.


Užijete si 

  • Topení dřevem.   
  • Tradiční domácí kuchyni.  
  • Na zápraží lavičky, na stropě trámy.
  • Tradiční atmosféru s veškerým komfortem.
  • Zpěv ptactva místo hluku dopravy.    
  • Infrasaunu.
Zpět nahoru