Živly v nás - navazující

Termín: Podzimní termíny budou upřesněny
Harmonogram: pátek 17:00 - neděle 14:00
Cena: 5700,-
Hlavní přínos: naučení se novým technikám práce se sebou samými.
Nehodí se vám termín semináře?

Nechte nám váš e-mail a my vám dáme vědět, až vypíšeme nový.

Seminář vychází ze sebepoznávacího programu 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách, jehož je lektorka autorkou. Je určen pouze pro účastníky základního kurzu Probuzení a práce s vnitřní krajinou.

Naučíte se více porozumět živlům, ze kterých jsme stvořeni.
Budeme pracovat na rozšifrování blokujících programů a vzorců chování. Uvědomíte si, kdy a v jakých situacích tyto programy vznikly. Tak bude možné je vyčistit a začít tvořit „to nové.“ 

Součástí programu je i ranní léčivá rozcvička, meditace a práce s intuitivním i řízeným pohybem. 

Praktická a zážitková část semináře je proložena vzdělávací a informační částí. Aby se vše propojilo a rozum se stal našim spojencem, nikoliv protivníkem.


Cíle kurzu:

  • Propojit informace ze základních seminářů s praktickým každodenním životem.
  • Uvědomit si příčiny a důsledky limitujících přesvědčení a návyků.
  • Vytvořit si nové volby v hlavních oblastech života.   
  • Zažít si pocit, že práce na osobním rozvoji může být radost a příjemný prožitek. 
  • Poznat nové, podobně založené lidi.


Cena kurzu je all inclusive a zahrnuje:   

  1. Pozornost lektorky i mimo program.
  2. Ubytování  na 2 noci ve vkusných pokojích s vlastním sociálním zařízením. 
  3. Výběr ze dvou jídel (masité nebo vegetariánské) tradiční české kuchyně. Plná penze je zajištěna.
  4. Svačiny - o pauzách se můžete zakousnout do čerstvého ovoce.
  5. Nápoje - dobrá voda, káva, čaj. 
Martin Vaňous Málokdy se nám naskytne příležitost nahlédnout na svět a život úplně z jiného úhlu pohledu, dá se říci .. z jiné dimenze. Pokud se to povede, může nám to změnit život.
Gabi Babulíková Pobudnúť v kruhu blízkych duší a pracovať na niečom zmysluplnom a naplňujúcom je pre mňa veľmi cenné. Na seminároch s Marií to nachádzam. Je to pre mňa češť i pokojná, tichá radosť. Som za to vďačná.
Pavla Soletka Krátká Semináře s Marií Madeirou jsou obrovsky obohacující a inspirující. Už se nikdy nebudete chtít vracet do starých omšelých kolejí, protože prožijete NĚCO uvnitř sebe, co vás tam již nebude chtít pustit. Vybavíte se tolika praktickými prostředky, že budete vědět, kam a jak své kroky směřovat. Z celého srdce doporučuji. Díky Marie. A díky Gabrielo za skvělou organizaci a výběry míst pro semináře.
Barbora Valentová Seminář byl vstupní branou do "nového" světa vnitřní krajiny. Kouzelný, zároveň praktický. Srozumitelný a jednoduchý. Krásný. Doporučuji těm, kteří práci na sobě berou skutečně upřímně.
Kateřina Holnová Každý seminář je silný a unikátní zážitek, učím se víc a víc se soustředit opravdu sama na sebe a procesy, které se spustí. Je to pro mě velmi cenné, ničím se nerozptylovat a umět se soustředit na téma, kterým se zabýváme. Účinky toho, co na semináři zažiji, cítím okamžitě:-) Moc děkuji!
Jana Semináře s Marií Madeirou jsou nabité prací na sobě. Prací tak hlubokou, že k té hlubině sotva dosáhnu i nedosáhnu. Jsem vedená, ne nesená... Jsem vděčná a děkuji.


Zobrazit více komentářů


Zobrazit méně komentářů

Pokud máte k tomuto kurzu jakékoliv dotazy, kontaktujte Gábinu na adrese gabriela.wolfova@patha.cz

Zpět na seznam kurzů

Přihlášení na kurz

Vyplněním a odesláním formuláře si nezávazně rezervujete místo v kurzu "Živly v nás - navazující". Po přijetí informací vás budeme kontaktovat s dalšími podrobnostmi. Svou účast v kurzu stvrzujete až úhradou kurzovného na základě námi zaslané faktury e-mailem.

Přihlášením potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.